Series
Ratings
100
Orange DaysRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5