Series
Ratings
177
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 3.5