Series
Ratings
117
Normal PeopleRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5