Series
Ratings
220
The Art of SarahRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5