Movies
Ratings
15
Cold EyesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0