Movies
Ratings
494
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
3 Days to KillRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 5.0