Movies
Ratings
120
Life of PiRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
BuntRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0