Series
Ratings
66
ChernobylRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.0