Series
Ratings
63
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5