Series
Ratings
54
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0