Series
Ratings
21
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
HeroesRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 5.0