Series
Ratings
280
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 0.5
DearestRated ★ 3.5
Yawao to KatakoRated ★ 3.5
The Reluctant PreacherRated ★ 3.5
Alice in Wonderful KitchenRated ★ 2.5
My Second AoharuRated ★ 2.5
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 0.5
Reversal OrchestraRated ★ 4.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 0.5
Black PostmanRated ★ 1.5
My TreasureRated ★ 1.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0