Series
Ratings
122
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5