Series
Ratings
66
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 3.5