Series
Ratings
47
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.0