Series
Ratings
103
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0