Series
Ratings
12
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0