Movies
Ratings
143
District 9Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0