Series
Ratings
110
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- The Elon Musk ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5