Series
Ratings
14
PastaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0