Series
Ratings
19- Around 40Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.0
GOLDRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0