Series
Ratings
98
Hot SpotRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5