Series
Ratings
12
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5