Movies
Ratings
21
AssassinationRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5- PARSIFAL - WAGNERRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
BlueprintRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0