Series
Ratings
307
MIU404Rated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Doctor OdysseyRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5