Movies
Ratings
740
Dead to RightsRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
RampantRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5