Movies
Ratings
349
Perfect DaysRated ★ 4.0
Goodbye JuneRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
The HandRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5