Movies
Ratings
429
MasterRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5