Series
Ratings
50
The Art of SarahRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0