Series
Ratings
328- 브레인 아카데미Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- 옷장전쟁Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 2.5- 한끼합쇼Rated ★ 3.5
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.0
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0- Mother and MomRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 2.0