Series
Ratings
317
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
In the Clear Moonlit DuskRated ★ 3.5
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 2.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.0
The FableRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5