Movies
Ratings
254
Who are You?Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Therapy for a VampireRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 2.0
Blue Spring RideRated ★ 0.5
Maggie's PlanRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 0.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0