Series
Ratings
19
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0