Series
Ratings
14
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0