Series
Ratings
213
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 2.0