Series
Ratings
71
DisenchantmentRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5