Series
Ratings
149- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- 원피스 31기Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Honey Lemon SodaRated ★ 1.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0