Series
Ratings
28
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0