Movies
Ratings
529
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5