Series
Ratings
25
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0