Movies
Ratings
104
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 0.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0