Titles you rated
Very Good GirlsRated ★ 2.5- ChelseaRated ★ 4.5
RawRated ★ 2.5
SpeakRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
I Don't Want to Go Back AloneRated ★ 5.0
The Way He LooksRated ★ 4.5
My Words, My Lies - My LoveRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The WaitRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Post GradRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5