Movies
Ratings
314
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0