Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5