Series
Ratings
246
Chosen HomeRated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0