Movies
Ratings
119
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 0.5