Series
Ratings
21
All InRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0