Series
Ratings
22
IRISRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0