Series
Ratings
122
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5