Series
Ratings
67
For You in Full BlossomRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0